O nas

KIM JESTEŚMY?

 

Akademia Expertów Urody to centrum szkoleniowe, które powstało z myślą o stworzeniu wysokiej jakości szkoleń zawodowych w branży Hair&Beauty.
Naszą pasją w Akademii Expertów Urody jest śledzenie trendów, nowych technik wykonywania zabiegów, oraz innowacji w strefie urządzeń i produktów kosmetologicznych podczas kursów, kongresów i pokazów.
Zdobytą wiedzę przekładamy w nowatorskie programy szkoleniowe. W naszym zespole znajdziecie osoby, które zdobyły wykształcenie kosmetologicznei kosmetyczne podczas studów, studiów podyplomowych, szkoleń i kursów w Polsce jak i zagranicą. Mają doświadczenie praktyczne w zawodzie oraz w pracy instruktora. Na codzień pracują w swoich placówkach oraz wykładają w szkołach kosmetycznych jak i prowadzą szkolenia pod własną marką.

DLACZEGO TO ROBIMY?

Rynek Hair & Beauty to obok branży techonologicznej jeden z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Aby być najlepszym w swojej dziedzinie, musisz ciągle się doszkalać, zdobywać nowe umiejętności, śledzić światowe trendy. Obecne trendy koncentrujace się na zdrowym żywieniu i na dobrym wyglądzie wpisują się się w naszą branżę w 100%. Kobiety od zawsze pragnęły wyglądać pięknie i młodo, zauważamy iż coraz śmielej dołączają do nich mężczyźni, nasz rynek ciagle się powiększa i stąd coraz większe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników.
Nasza Akademia ceni profesjonalizm i jakość w wykonywaniu swojej misji szerzenia edukacji w dziedzinie kosmetyki. Jednocześnie uczy jak słuchać klienta żeby spełnić jego oczekiwania wynikające z trendów. Konkurencja rośnie ale i oczekiwania klientów rosną. Pozwoli to na naturalną selekcję w branży. Z czasem na rynku zostaną tylko najlepsi. Bądź jednym z nich i dołacz do nas już dziś!

WIZJA AKADEMII EXPERTÓW URODY

Jesteśmy innowacyjną szkołą która przekuwa wiedzę i trendy w branży kosmetyczno-fryzjerskiej w eksperckie programy dydaktyczne inspirując i rozwijając uczestników szkoleń, tak aby nowo nabyte umiejętności przynosiły doskonałe rezultaty i satysfakcję w pracy z klientami.

MISJA AKADEMII EXPERTÓW URODY

Absolwenci szkoleń i kursów Akademii Expertów Urody są dumą branży kosmetyczno-fryzjerskiej wykonując eksperckie zabiegi i stylizacje w oparciu o wiedzę, praktykę a także znajomość nowoczesnych technik i trendów.

CO ZYSKUJESZ?


Wybierając naszą Akademię możesz liczyć że zdobędziesz kwalifikacje i rozwiniesz umiejętności do wykonywania wybranych przez Ciebie zabiegów.


Nasze szkolenia mają 90% praktyki, otrzymasz materiały do ćwiczeń w domu. Masz stały kontakt z instruktorem, który pomoże Ci odpowiedając na Twoje pytania przez 3 miesiące po szkoleniu.


Poznasz ludzi pełnych pasji i zaangażowania w zawodzie, rozwiniesz swoje kontakty w branży.


W jednym miejscu możesz zakupić wszystkie materiały potrzebne do rozpoczęcia działalności z odbytego szkolenia.

CO PO SZKOLENIU?

Nasi absolwenci wyjdą ze świadectwem Experta w wybranej dziedzinie. Zdobyte umiejętności i kwalifikacje, połączone z ciągłymi ćwiczeniami i praktyką, otworzą drzwi do najlepszych salonów w Polsce i za granicą. Pamiętajmy! Tylko nieustanny trening czyni MISTRZA. Świadectwa wystawiamy języku polskim i angielskim.

Po odbytym kursie zapewniamy 3 miesięczny kontakt mailowy, gdzie będziecie mogli zadawać pytania swojemu instruktorowi oraz otrzymać profesjonalną pomoc z zakresu szkolenia.

Nasi instruktorzy

Nasi instruktorzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem i pasją dla wybranego przez siebie zawodu. Prowadzą szkolenia w Polsce i za granicą.