Aktualności

Zabieg BB Glow Foundation

Celem zabiegu BB Glow  jest rozjaśnienie i wygładzenie kolorytu skóry twarzy. Każda z nas marzy o efekcie “glow” na warzy, który daje specyficzną poświatę skórze i pokazując zdrową, nawilżoną, wygładzoną kolorystycznie i wypoczętą cerę.  

Zabieg jest zalecany dla osób:

  • o ciemnych tonach skóry,
  • w celu zmniejszenia ilości piegów oraz do zakamuflowania przebarwień posłonecznych i melasmy,
  • przebarwień spowodowanych trądzikiem czy też fotostarzeniem (plamy starcze)
  • ale również w celu nawilżenia i rewitalizacji skóry!

Zabieg może być stosowany na skórę twarzy oraz np. na plamy starcze na dłoniach etc.  Zabieg nie jest bolesny, ponieważ stosujemy znieczulenie. Można odczuwać lekkie drapanie i ścieranie naskórka i to wszystko.

Efekt po jednej wizycie to mocne nawilżenie i odżywienie skóry. Najlepszy rezultat uzyskamy powtarzając zabiegi w seriach w odstępach ok. 2 tygodniowych. Należy unikać bezpośrednich promieni słonecznych do 2 tygodni po zabiegu. Po BB Glow spodziewamy się bardzo subtelnego, delikatnego efektu rozjaśnienia skóry, który daje właśnie odczucie radiacji i odświeżenia skóry. Efekty zabiegu są najlepiej widoczne po wykonaniu serii zabiegów od 3 do 6 i utrzymują się do momentu złuszczenia się naskórka ok 28 dni!

BB Glow błędnie jest określany jako rodzaj makijażu permanentnego!

Kursanci

Z przyjemnością informujemy iż absolutny HIT zabiegowy oraz szkolenia z zakresu wykonywania zabiegu BB Glow ruszają w Akademii Expertów Urody od  1 września.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub pod podanym numerem telefonu odpowiemy na wszelkie pytania i zarezerwujemy termin Twojego szkolenia. 

Kontakt

Modelki

Z przyjemnością informujemy iż od 1 września nasz Gabinet Praktyk wprowadza do swojej oferty zabiegi BB Glow. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub pod podanym numerem telefonu odpowiemy na wszelkie pytania i zarezerwujemy termin Twojego zabiegu. 

Zostań modelką