Aktualności

Witaj, świecie!

Czy wiesz że…..
?‍?#Karboksyterapia była stosowana już latach 30 XX wieku i zdobyła ogromną popularność w leczeniu schorzeń tętniczych we Francji. Szybkie efekty „cudownego gazu” – medycznego CO2 skłoniły naukowców do wykorzystania go w zakresie kosmetologii i kosmetyki estetycznej. Dziś rezultaty zastosowania CO2 uważane są jako przełomowe odkrycie mające wpływ nie tylko na krążenie tętnicze ale także na wygląd naszego ciała.
?‍?Zaletą karboksyterapii jest #naturalność, dwutlenek węgla naturalnie występuje w naszym organizmie głównie, jako efekt metabolizmu komórkowego. CO2 jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. Również CO2 podany podczas zabiegu #karboksyterapii, transportowany jest do płuc, a następnie wydalany, tak jak to się dzieje w końcowym etapie procesu fizjologicznego, jakim jest oddychanie.
?‍?Karboksyterapia pomoże w zlikwidowaniu cieni pod oczami, redukcji #zmarszczek czy #blizn, rozbije i rozpuści złogi tłuszczowe a zwiększone ukrwienie poprowadzi do drenażu limfatycznego, poprawy metabolizmu i wydalania tłuszczu. Efektem towarzyszącym jest skrócenie się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry i zminimalizowaniem „skórki pomarańczowej”.
?Zmiany są widoczne natychmiast:
– zwiększenie gęstości i nawilżenia
– zwiększenie napięcia
– poprawa koloru skóry
– redukcja blizn
– poprawa krążenia krwi
– poprawa kondycji włosów
– redukcja retencji wody (np. cellulitis, obrzęki)
– miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej.
Zapraszamy na szkolenia przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów!