Wejście w zawód Podologa - moduł 5 - Ortopodologia kurs

Wejście w zawód Podologa – moduł 5 – Ortopodologia

5999 zł

Czas trwania:

32 godziny

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1 04-154 Warszawa

zapisz się

Ortopodologia to zawansowany kurs podologii. Rekomendowany dla osób, które juz pracują w zawodzie podologa i pragną poszerzyc swoją wiedzę o specjalistyczne umiejętności i wiedzę. Ortopodolog zajmuje się zmianami patologicznymi w obrębie dolnych kończyn, przede wszystkim stóp. Tego rodzaju specjalizacja zajmuje się wadami budowy i urazami stóp, także u sportowców.

Po odbyciu szkolenia możecie przystąpić bezpłatnie do egzaminu pisemnego i praktycznego i dodatkowo otrzymać dyplom, zaświadczający zdobycie umiejętności z zakresu specjalizacji “Ortopodolog”. 

 Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego kursu ortopodologicznego. Posiadamy doświadczenie i profesjonalnych szkoleniowców, którzy potrafią przekazać wiedzę każdemu. Kinesiotaping kurs to jedna z metod, którą mogą Państwo poznać na naszym szkoleniu. Więcej szczegółów znajduje się poniżej.

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260.

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych (bezrobotnych lub w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego). Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!

Cena poszczególnych modułów zwiera  konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłatą w wysokości 30 zł. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.

Pamiętajcie że! Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: biuro@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

Uczestnicy szkolenia:
Jest to moduł 5 zawansowany z całego programu szkolenia “Wejście w zawód podologa” Uczestnikami szkolenia są osoby manicurzystki, kosmetyczki lub kosmetolodzy oraz osoby zainteresowane. Szkolenie to buduje specjalistyczną wiedzę z zakresu ortopodologii. 

Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty wykorzystanych produktów.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest zdobycie specjalistycznej wiedzy z zakresu anatomii funkcjonalnej, balneologii, kinezyterapi w obrębie kończyn dolnych i kinesiotapingu. Zaawansowanych umiejętności i diagnostyki stóp, zastosowania fizykoterapii i  farmakologii u pacjenta.

Samodzielnego wykonania wkładek ortopedycznych, odciążeń oraz ortez indywidualnych.

OBSZARY ZABIEGOWE:  Stopy

 

Program szkolenia:

Historyczne uwarunkowania rozwoju podologii w Polsce i na świecie

BHP w pracy podologa

Anatomia funkcjonalna

Biomechaniczna ocena układu ruchu

Diagnostyka stóp i kończyn dolnych

Farmakologia w podologii

Wykorzystanie zabiegów fizykoterapeutycznych w obrębie stopy

Balneologia w obrębie stóp

Kinezyterapia kończyn dolnych

Kinesiotaping dynamiczne w obrębie stopy i stępu

Dobór wkładek ortopedycznych i odciążeń, ortez indywidualnych


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej