Expert Class: Stylizacja Rzęs Metoda Mega Volume, Russian Volume. Kim Kardashian

Expert Class: Stylizacja Rzęs Metoda Mega Volume, Russian Volume. Kim Kardashian

2300 zł

Czas trwania:

16 godzin (2 dni)

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1

zapisz się

Wymagany zadatek 50% w celu rezerwacji miejsca w ciagu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚŁĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260 .

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłatą. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Akademia Expertów Urody zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług.

 

Uczestnicy szkolenia:
Osoby, które odbyły szkolenie z metod 1:1 oraz 2D i 3D udokumentowane certyfikatem.
Szkolenie to warsztaty poświęcone praktycznej pracy na modelkach.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy, praktycznej umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu stylizacji rzęs metodą 4-6D i Mega Volume.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu – przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłaniach w tym alergii oraz zaleceń pozabiegowych. Zdobycie wiedzy na temat produktów i narzędzi do przedłużania rzęs: jakości grubości i rodzaju skrętu rzęs oraz kleju i optymalnych warunków jego przechowywania, rodzaju pęset i sposobu ich wykorzystania. Poznanie metodykę lash to lash. Dowiecie się dlaczego składamy kępki oraz jakie są przyczyny najczęściej popełnianych błędów.

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności stosowania metody 4-6D i Mega Volume w wykonaniu stylizacji rzęs, umiejętności kierunkowania rzęs, płynnego przejścia rozmiaru i skrętu rzęs, stosowania prawidłowej techniki aplikowania kleju oraz zdejmowania odrostu i zdejmowania rzęs. Lash mapingu. Podklejania rzęs na zamkniętym oku, podklejania rzęs na płatkach, na taśmach oraz sposoby wyklejania kącików. Nauczycie się jak separować rzęsy dwoma pęsetami, jak przygotować kępki – 5 technik tworzenia wachlarzy, odpowiedni dobór pęsety vs wybrana metoda tworzenia kępek, rzędowanie podstawowe i mistrzowskie na oku, analiza oczu i dobór gęstości, długości i rodzaju rzęs, aplikacje mieszane, aplikacje kolorowe. Przygotowanie strategii cenowej, sposoby radzenia sobie z trudnym klientem, programy do obróbki zdjęć oraz nauka robienia zdjęć pod odpowiednim kątem.
OBSZARY ZABIEGOWE: oczy/rzęsy
Wykonywanie zabiegów odbywa się na główce treningowej oraz modelce wraz z instruktorem i samodzielnie pod okiem instruktora.
Pierwszego dnia, kursant ma możliwość wypożyczenia główki treningowej do praktyki w domu za kaucją 100 pln.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej