szkolenia

Expert Class: Pokaz – Korekta nie udanych zabiegów makijażu permanentnego: Brwi i Usta

1500 zł

Czas trwania:

8 godzin (1dzień)

Liczba uczestników:

do 5 osób

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1

zapisz się

Wymagany zadatek 50% w celu rezerwacji miejsca w ciagu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚŁĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260 .

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłatą. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Akademia Expertów Urody zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług.

Uczestnicy szkolenia:
Osoby, które na co dzień pracują wykonując makijaż permanentny.
Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest doszkolenie kursanta metod korekty nieudanych makijaży permanentnych. 99,99% czasu poświęcone pracy na modelce. Zajęcie odbywają się w formie pokazu.

Cel z zakresu wiedzy:
Przypomnienie wiedzy na temat: Omówienie różnych rodzajów pigmentów i technik. Przypomnienie  charakterystycznych cech brwi ust i oczu oraz techniki ich rysunku. Kolorymetria w kontekście utlenionych  pigmentów.

Cel z zakresu umiejętności:
Udoskonalenie praktycznych umiejętności wykonywania nowego makijażu na starym, dobór właściwych pigmentów.

OBSZARY ZABIEGOWE: brwi i powieki, usta.
Wykonywanie zabiegów odbywa się na skórkach szkoleniowych oraz modelkach wraz z instruktorem i samodzielnie pod okiem instruktora.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Prosimy o dokonanie 50% zadatku na nr konta 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej