Basic Class: Nitkowanie Brwi i Twarzy

Basic Class: Nitkowanie Brwi i Twarzy

1800 zł 900 zł

Czas trwania:

8 godzin (1 dzień)

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

ul. Kawcza 53/1, Warszawa 04-154

zapisz się

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260 .

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłatą 30 zł. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.

Pamiętaj! Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

Uczestnicy szkolenia:
Bez ograniczeń. Wskazany wcześniej odbyty kurs wizażu.
Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i praktycznej umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu stylizacji brwi przy wykorzystaniu metody nitkowania, henny pudrowej wraz architekturą brwi – rysunek geometryczny wg metody Leonarda da Vinci.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu w tym wywiadu z pacjentem, przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłań. Zapoznacie się z narzędziami do wykonywania zabiegu. Poznacie charakterystyczne cechy brwi oraz techniki ich rysunku. Dowiecie się jakie są kwestie prawne, które należy wziąć pod uwagę. Jakie są zalecenia pozabiegowe.

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności wykonywania poprawnego rysowania brwi, dobierania odpowiednich kształtów do owalu twarzy i zdobędziecie umiejętność depilacji brwi przy użyciu nitki.

OBSZARY ZABIEGOWE: brwi.
Wykonywanie zabiegów odbywa się modelkach wraz z instruktorem i samodzielnie pod okiem instruktora.

Zastosowanie hinduskiej techniki stylizacji brwi metodą nitkowania oraz henny pudrowej.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej