Basic Class: Microdermabrazja diamentowa w gabinecie kosmetycznym

Basic Class: Microdermabrazja diamentowa w gabinecie kosmetycznym

400 zł

Czas trwania:

5 godzin

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1; 04-154 Warszawa

zapisz się

Microdermabrazja diamentowa:
Microdermabrazaja diamentowa to jeden z podstawowych zabiegów oczyszczania skóry twarzy, wykonywany w gabinecie kosmetycznym, bardzo lubiany przez klientki szczególnie ze skórą grubą i łojotokową. Polega na mechanicznym sposobie usuwania martwych komórek warstwy rogowej skóry wykorzystując do tego odpowiednie głowice.Oczyszcza ją z zanieczyszczeń, pobudza procesy regeneracyjne, ułatwia wchłaniania preparatów kosmetycznych. Prawidłowo wykonany odkrywa młodszą warstwę skóry, oczyszcza z bakterii i sebum oraz łojotoku.

Indywidualny lub 2 osobowy kurs skierowany dla osób wchodzących w zawód kosmetyczki oraz dla osób już obecnie związanych z branżą beauty w celu aktualizacji wiedzy i trendów kosmetycznych.

Podczas szkolenia zapewniamy oddzielne stanowiska pracy odpowiednio wyposażone potrzebne materiały, produkty i urządzenia kosmetyczne.
Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz pokazu wykonywanego przez instruktora a następnie kursantka wykonuje samodzielnie wybrane zabiegi kosmetyczne na modelkach pod okiem instruktora.
Termin kursu jest ustalany indywidualnie.Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260.

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim ( za dodatkową opłatą). Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody.

Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: biuro@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

 

Uczestnicy szkolenia:
Uczestnikami szkolenia są osoby, które mają wiedzę i doświadczenie w pracy kosmetyczki lub dopiero poznają branżę Beauty.

Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności wykonywania najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych twarzy w gabinecie kosmetycznym.
Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: microdermabrazji diamentowej, zasad działania, wskazań i przeciwwskazań do zabiegu.
Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności wykonywania zabiegu microdermabrazji diamentowej.

Część teoretyczna

• Higiena w gabinecie zabiegowym oraz BHP wykonywania zabiegów
• Przygotowanie stanowiska pracy do zabiegu, dezynfekcja narzędzi
• Microdermabrazja diamentowa – mechanizm jej działania i rodzaje głowic
• Metodyka wykonywania zabiegu, preparaty stosowane do zabiegu
• Wywiad z klientem – wskazania i przeciwwskazania, zalecenia po zabiegowe

Praktyka
Przygotowanie modelek i stanowiska pracy do zabiegu przez uczestników
• Ankieta, wykluczenie przeciwwskazań, zalecenia po zabiegowe
• Pokaz instruktora
• Samodzielne wykonanie zabiegu microdermabrazji diamentowej na 3 modelkach

Końcowa ocena efektu zabiegowego.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej