Basic Class: Kolorymetria w makijażu permanentnym

Basic Class: Kolorymetria w makijażu permanentnym

1500 zł 1200 zł

Czas trwania:

5 godzin

Liczba uczestników:

max 1-2osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1 04-154 Warszawa

zapisz się

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260.

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering . Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłatą. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail:biuro@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

 

Uczestnicy szkolenia:
Bez ograniczeń. Wskazany wcześniej odbyty kurs wizażu.
Modelki:
Nie dostępne.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i praktycznej umiejętności pracy z kolorami  w kontekście wykonywania poprawnego zabiegu makijażu permanentnego, dobierania odpowiednich kolorów pigmentów do fototypu skóry.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: kolorymetrii w makijażu permanentnym, kolorów podstawowych, komplementarnych.

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności określenia typów urody za pomocą analizy kolorystycznej, doboru pigmentów z palety barw odpowiednich dla danego typu kolorystycznego klientki. Mieszanie barwników w celu ocieplenia lub ochłodzenia barwy pigmentów.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej