Expert Class: Techniki wypełnienia kwasem hialuronowym – wolumetria

Expert Class: Techniki wypełnienia kwasem hialuronowym – wolumetria

4000 zł 3800 zł

Czas trwania:

8 godzin (1 dni)

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1, 04-154 Warszawa

zapisz się

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260.

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłatą. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

 

Uczestnicy szkolenia:
Uczestnikami szkolenia są osoby które mają wiedzę i doświadczenie w pracy kosmetyczki lub kosmetologa, wiedzę na temat budowy skóry i anatomii. Jednocześnie jest ona skierowana do osób, które pragną w profesjonalny sposób podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.
Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu stosowania wypełnień.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu – wywiadu z pacjentem, przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłań. Przygotowania protokołu wykonannego zabiegu, gospodarowania odpadami medycznymi i kwestii prawnych oraz zaleceń po zabiegowych. Dodatkowo różnica między produktami hialuronowymi usieciowanymi i nieusieciowanymi, sposoby jego sieciowania i właściwości.

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności wykonywania znieczulenia, dobierania odpowiednich preparatów oraz stosowania dostępnych technik na wybranych obszarach zabiegowych tak aby osiągnąć zamierzony cel poprawy jakości i wyglądu skóry.
OBSZARY ZABIEGOWE I st: lwia zmarszczka, bruzdy nosowo wargowe, kąciki ust, marionetki

Wykonywanie zabiegów odbywa się wraz z instruktorem i samodzielnie pod okiem instruktora.

Zabieg wypełnienia zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego żródła nawilżenia, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy. Jest to zabieg bardzo skuteczny, dający natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty stopniowo podlegają degradacji na dwutlenek węgla i wodę i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne.

Pracujemy tylko na profesjonalnych i certyfikowanych preparatach: Dermfiller i Hyaldew

Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę na temat:

 • Podstaw anatomii
 • Sytuacje trudne w gabinecie
 • Charakterystyki, rodzajów i działania kwasu hialuronowego
 • zdefiniujemy obszary zabiegowe
 • Wskazań i przeciwwskazań do zabiegu
 • Jakie defekty poddawane są zabiegowi z użyciem wypełniaczy
 • Poznasz preparaty i akcesoria używane w trakcie zabiegu
 • Jak przeprowadzić wywiad z klientem  i karta pacjenta –  (formularz świadomej zgody)
 • Przygotujesz klientkę do zabiegu
 • Poznasz sposoby znieczulenia
 • Techniki iniekcyjne
 • Poznasz postępowanie w przypadku podania nadmiaru preparatu- stosować czy nie stosować hialuronidazę
  • Omówimy różne preparaty do wypełniania zmarszczek

Podczas części praktycznej nauczysz się : 6-8 modelek

 • korekcję zmarszczek  –  zmarszczka królicza
 • korekcja zmarszczek bruzdy nosowo – wargowych
 • korekcja tzw marionetek

Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej