szkolenia

Advanced Class: Podologia – Budowa i choroby stopy, usuwanie odcisków, modzeli, pielęgnacja pękających pięt

4200 zł 3900 zł

Czas trwania:

25 godzin

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1 04-154 Warszawa

zapisz się

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260.

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych (bezrobotnych lub w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego). Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłątą. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: biuro@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

Uczestnicy szkolenia:
Uczestnikami szkolenia są osoby manicurzystki, kosmetyczki lub kosmetolodzy.

Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty wykorzystanych produktów np. koszt klamry.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat budowy stopy, chorób i problemów stóp, praktycznej umiejętności pracy ze skalpelem, wykonywania samodzielnie zabiegów podologicznych,  diagnozowania oraz dobierania odpowiednich narzędzi i preparatów leczniczych do usuwania hiperkeratoz, czyszczenia wałów paznokciowych i obcinania paznokci zakładania odciążeń i tamponad.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu – wywiadu z pacjentem, przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłań oraz przygotowania protokołu wykonannego zabiegu, gospodarowania odpadami medycznymi i kwestii prawnych a także zaleceń po zabiegowych. Zdobycie znajomości z zakresu środków medycznych i narzędzi podologicznych

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu usunięcia odcisków, nagniotków, tamponady opatrunku, odciążenia. Dobierania odpowiednich preparatów na wybranych obszarach zabiegowych tak aby osiągnąć zamierzony cel.

OBSZARY ZABIEGOWE:  Stopy

  • GABINET PODOLOGICZNY XXI WIEKU   
  • PRACA W GABINECIE SKALPELEM  HIPERKERATOZY-ODCISKI/MODZELE/ODCIĄŻENIA 
  • HIPERKERATOZY PROFILAKTYKA, PIELĘGNACJA DOMOWA 
  • PĘKAJĄCE PIĘTY

Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Prosimy o dokonanie 50% zadatku na nr konta 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej