Advanced Class: Biostymulatory tkankowe

Advanced Class: Biostymulatory tkankowe

2000 zł

Czas trwania:

8 godzin

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1, 04-154 Warszawa

zapisz się

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłatą 30 zł.
Pamiętaj! Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: biuro@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

Uczestnicy szkolenia:
Uczestnikami szkolenia są osoby które mają wiedzę i doświadczenie w pracy kosmetyczki lub kosmetologa, wiedzę na temat budowy skóry, odbyte szkolenie z mezoterapii igłowej. Jednocześnie jest ona skierowana do osób, które pragną w profesjonalny sposób podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. 

Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu z wykorzystaniem wybranych stymulatorów tkankowych.

Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy oraz wymagań prawnych z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, anatomii i fizjologii skóry, rodzajów stymulatorów tkankowych dostepnych na rynku i doborów obszarów zabiegowych. Wskazań i przeciwskazań do zabiegu oraz sposobów postępowania w przypadku możliwych powikłań. Rodzajów preparatów oraz narzędzi wykorzystywanych podczas zabiegu. przygotowania do zabiegu – wywiadu z pacjentem, przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłań. Technik zabiegowych.
Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności przygotowania i przeprowadzenia zabiegu -przeprowadzenie wywiadu, wypełnienie formularzy świadomej zgody i Rodo oraz ocena wskazań, celów, planu i etapów zabiegu. Dobierania odpowiednich preparatów oraz stosowania dostępnych technik na wybranych obszarach zabiegowych tak aby osiągnąć zamierzony cel poprawy jakości i wyglądu skóry.

OBSZARY ZABIEGOWE I st: czoło, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki wargowo-nosowe, szyja, dekolt

TEMATY TEORETYCZNE

Zasady bhp w gabinecie kosmetycznym

Kwalifikacja klientów do zabiegu, omówienie świadomej zgody na zabieg

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów.

PROFHILO  (omówienie składu, zastosowanie, punkty BARP, procedura zabiegowa).

– LINERASE (omówienie składu, zastosowanie, procedura zabiegowa)

SUNEKOSS 200 i 1200 (omówienie składu,

zastosowanie, procedura zabiegowa)

Omówienie powikłań pozabiegowych

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Wykonanie zabiegu z wykorzystaniem rożnego rodzaju biostymulatorow na modelkach, pod kontrolą instruktora

Umiejetność dobrania preparatu do potrzeb pacjenta

Końcowa ocena efektu zabiegowego instruktora oraz zadowolenie klientki


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej