Advanced Class: Biostymulatory tkankowe

Advanced Class: Biostymulatory tkankowe

2000 zł

Czas trwania:

8 godzin

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1, 04-154 Warszawa

zapisz się

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłatą 30 zł.
Pamiętaj! Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: biuro@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

Uczestnicy szkolenia:
Uczestnikami szkolenia są osoby które mają wiedzę i doświadczenie w pracy kosmetyczki lub kosmetologa, wiedzę na temat budowy skóry, odbyte szkolenie z mezoterapii igłowej. Jednocześnie jest ona skierowana do osób, które pragną w profesjonalny sposób podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. 

Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu z wykorzystaniem wybranych stymulatorów tkankowych.

Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy oraz wymagań prawnych z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, anatomii i fizjologii skóry, rodzajów stymulatorów tkankowych dostepnych na rynku i doborów obszarów zabiegowych. Wskazań i przeciwskazań do zabiegu oraz sposobów postępowania w przypadku możliwych powikłań. Rodzajów preparatów oraz narzędzi wykorzystywanych podczas zabiegu. przygotowania do zabiegu – wywiadu z pacjentem, przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłań. Technik zabiegowych.
Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności przygotowania i przeprowadzenia zabiegu -przeprowadzenie wywiadu, wypełnienie formularzy świadomej zgody i Rodo oraz ocena wskazań, celów, planu i etapów zabiegu. Dobierania odpowiednich preparatów oraz stosowania dostępnych technik na wybranych obszarach zabiegowych tak aby osiągnąć zamierzony cel poprawy jakości i wyglądu skóry.

OBSZARY ZABIEGOWE I st: czoło, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki wargowo-nosowe, szyja, dekolt

TEMATY TEORETYCZNE

Zasady bhp w gabinecie kosmetycznym

Kwalifikacja klientów do zabiegu, omówienie świadomej zgody na zabieg

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów.

PROFHILO  (omówienie składu, zastosowanie, punkty BARP, procedura zabiegowa).

– LINERASE (omówienie składu, zastosowanie, procedura zabiegowa)

SUNEKOSS 200 i 1200 (omówienie składu,

zastosowanie, procedura zabiegowa)

Omówienie powikłań pozabiegowych

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Wykonanie zabiegu z wykorzystaniem rożnego rodzaju biostymulatorow na modelkach, pod kontrolą instruktora

Umiejetność dobrania preparatu do potrzeb pacjenta

Końcowa ocena efektu zabiegowego instruktora oraz zadowolenie klientkiDeprecated: Function create_function() is deprecated in /home/ithold2/public_html/akademiaexpertowurody.pl/www/wp-content/plugins/contact-form-7-datepicker/datetimepicker.php on line 197

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/ithold2/public_html/akademiaexpertowurody.pl/www/wp-content/plugins/contact-form-7-datepicker/datetimepicker.php on line 197

Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej