szkolenia

Advanced Class: Mezoterapia Microigłowa wykonywana Derma Penem

600 zł 450 zł

Czas trwania:

8 godzin (1 dzień)

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1, 04-154 Warszawa

zapisz się

Akademia Expertów Urody oferuje szkolenie z mezoterapii microigłowej oraz igłowej.

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleni owej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚŁĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260.

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim za dodatkową opłatą. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

 

Uczestnicy szkolenia:
Szkolenie otwarte.

Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy praktycznej umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu mezoterapii microigłowej wykonywanej derma penem.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu – wywiadu z pacjentem, przeciwwskazań do zabiegu i możliwych powikłań oraz przygotowania protokołu wykonannego zabiegu, gospodarowania odpadami medycznymi i kwestii prawnych, a także zaleceń po zabiegowych. Dodatkowo czym różni się mezoterapia microigłowa od igłowej.

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności wykonywania znieczulenia, dobierania odpowiednich preparatów oraz stosowania dostępnych technik  na wybranych obszarach zabiegowych tak, aby osiągnąć zamierzony cel poprawy jakości i wyglądu skóry.
OBSZARY ZABIEGOWE I st: twarz, oczy, szyja, dekolt.
Wykonywanie zabiegów odbywa się wraz z instruktorem i samodzielnie pod okiem instruktora.

Mezoterapia Mikroigłowa:
jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny, przy mechanicznej stymulacji. Sama nazwa wskazuje, że podczas zabiegu wykonywane są mikro kłucia, które odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Dodatkowo podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie. Zabieg derma penem jest bardziej inwazyjny niż derma rollerem i stosuje się go to niwelowania widoczności blizn po trądzikowych, przebarwień skóry i rozstępów stosując dodatkowo odpowiednie preparaty. 


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Prosimy o dokonanie 50% zadatku na nr konta 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej