szkolenia

Advanced Class: Mezoterapia Igłowa

1800 zł

Czas trwania:

8 godzin 1 dzień

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1; 04-154 Warszawa

zapisz się

Akademia Expertów Urody oferuje szkolenie z mezoterapii microigłowej oraz igłowej

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260.

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim ( za dodatkową opłatą). Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

 

Uczestnicy szkolenia:
Uczestnikami szkolenia są osoby, które mają wiedzę i doświadczenie w pracy kosmetyczki lub kosmetologa, wiedzę na temat budowy skóry.

Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy praktycznej umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu mezoterapii microigłowej oraz igłowej.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu – wywiadu z pacjentem, przeciwwskazań do zabiegu i możliwych powikłań oraz przygotowania protokołu wykonannego zabiegu, gospodarowania odpadami medycznymi i kwestii prawnych, a także zaleceń po zabiegowych. Dodatkowo czym różni się mezoterapia microigłowa od igłowej.

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności wykonywania znieczulenia, dobierania odpowiednich preparatów oraz stosowania dostępnych technik (TECHNIKA DEPOZYTÓW, TECHNIKA WSTECZNIE LINIOWA,TECHNIKA NAPAGE, TECHNIKA BĄBELKOWA) na wybranych obszarach zabiegowych tak, aby osiągnąć zamierzony cel poprawy jakości i wyglądu skóry.
OBSZARY ZABIEGOWE I st: twarz, oczy, szyja, dekolt.
OBSZARY ZABIEGOWE II st: ciało, dłonie.
Wykonywanie zabiegów odbywa się wraz z instruktorem i samodzielnie pod okiem instruktora.

Mezoterapia igłowa:
jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję oraz na poszczególne obszary ciała. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

Mezoterapia Mikroigłowa:
jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny, przy mechanicznej stymulacji. Sama nazwa wskazuje, że podczas zabiegu wykonywane są mikro kłucia, które odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka. Dodatkowo podczas zabiegu, zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle, dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki mimiczne ulegają znacznej redukcji, a kontur twarzy ulega poprawie.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Prosimy o dokonanie 50% zadatku na nr konta 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej