szkolenia

Advanced Class: Meso BB Glow

1800 zł 1200 zł

Czas trwania:

8 godzin (1 dzień)

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, Kawcza 53/1; 04-154 Warszawa

zapisz się

Zabieg Meso BB Glow HIT roku 2018 cieszy się ogromnym powodzeniem w salonach kosmetycznych.

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚŁĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260.

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!Pakiet startowy gratis ( dwie ampułki produktu do zabiegu).
W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

 

Uczestnicy szkolenia:
Uczestnikami szkolenia są osoby które chcą nauczyć się poprawnie wykonywać zabieg BB Glow.
Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu meso bb glow..

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu – wywiadu z pacjentem, przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłań. Przygotowania protokołu wykonannego zabiegu, gospodarowania odpadami medycznymi i kwestii prawnych oraz zaleceń po zabiegowych. Dodatkowo różnica między produktami dostępnymi na rynku .
Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności wykonywania znieczulenia, dobierania odpowiednich preparatów oraz stosowania dostępnych technik na wybranych obszarach zabiegowych tak aby osiągnąć zamierzony cel poprawy kolorytu i jakości i wyglądu skóry.
OBSZARY ZABIEGOWE I st: twarz
Wykonywanie zabiegów odbywa się wraz z instruktorem i samodzielnie pod okiem instruktora.

“Zabieg meso bb glow” polega na ujednoliceniu tonacji skóry twarzy poprzez nałożenie specjalnego preparatu na twarz i wprowadzenie lekko pod naskórek. Meso “bb glow” jest najnowszym sposobem na przywrócenie skórze promiennego ujednoliconego kolorytu skóry twarzy. Meso bb glow dodatkowo poprawia nawilżenie skóry oraz ją uelastycznia, pojędrnia. Meso bb glow świetnie sprawdza się dla osób z ciemną karnacją skóry, z piegami lub plamy starcze lub innego rodzaju przebarwienia skóry.
Meso bb glow utrzymuje się około 6 tygodni.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Prosimy o dokonanie 50% zadatku na nr konta 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej