szkolenia

Advanced Class: Makijaż permanentny brwi i technika rysunku brwi – metoda microblading z shadingiem

3200 zł 2900 zł

Czas trwania:

16 godzin (2 dni)

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1; 04-154 Warszawa

zapisz się

na szkolenie z Makijażu permanentnego brwi  i technika rysunku brwi microblading z shadingiem, wymagamy zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚŁĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260 

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia makijażu permanentnego brwi metoda cienia i ombre oraz microblading z shadingiem wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: biuro@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

 

Doskonała linia brwi to rzadkość. Dzięki makijażowi permanentnemu brwi możesz odzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę. Makijaż permanentny brwi możemy uzyskać metodami takimi jak:  cienia i ombre oraz microblading z shadingiem. Cieniowanie makijażu permanentnego brwi jaśniejszych u nasady i ciemniejszych przy zakończeniu brwi. Metoda Ombre polega na całościowym pokryciu skóry co najmniej dwoma kolorami. Dodatkowym atutem naszego szkolenia jest metoda piórkowa, czyli tzw. microblading, to dorysowanie pojedynczych włosków z shadingiem i bez. Podczas szkolenie nauczysz się jak poprawnie wykonać rysunek brwi.

Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu w tym wywiadu z pacjentem, przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłań. Zapoznacie się z narzędziami do wykonywania zabiegu. Poznacie charakterystyczne cechy brwi oraz techniki ich rysunku. Dowiecie się jakie są kwestie prawne które należy wziąć pod uwagę. Jakie są zalecenia po zabiegowe.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Prosimy o dokonanie 50% zadatku na nr konta 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej