szkolenia

Advanced Class: Lift Laminacja Rzęs

900 zł

Czas trwania:

5 godzin (1 dzień)

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1, 04-154 Warszawa

zapisz się

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚŁĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

Uczestnicy szkolenia:
Brak ograniczeń.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy, praktycznej umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu stylizacji rzęs poprzez lift – podkręcenie rzęs,Laminacja odżywienie, pogrubienie i nadanie połysku oraz zdrowego wyglądu rzęsom.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu – przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłaniach w tym alergii oraz zaleceń pozabiegowych. Zdobycie wiedzy na temat produktów i narzędzi do laminacji i liftingu rzęs.

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności wykonywania laminacji oraz liftu rzęs, stosowania prawidłowej techniki aplikowania wszystkich produktów w odpowiedniej kolejności z naciskiem na czas pozostawania produktów na rzęsach co jest kluczowe do prawidłowego wykonania zabiegu. Podklejania rzęs na płatkach, na taśmach.
OBSZARY ZABIEGOWE: oczy/rzęsy
Wykonywanie zabiegów odbywa się na modelce wraz z instruktorem i samodzielnie pod okiem instruktora.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Prosimy o dokonanie 50% zadatku na nr konta 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej