Advanced Class: Lift i laminacja rzęs

Advanced Class: Lift i laminacja rzęs

900 zł

Czas trwania:

5 godzin (1 dzień)

Liczba uczestników:

max 1-2 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Kawcza 53/1, 04-154 Warszawa

zapisz się

Lifting rzęs to zabieg pozwalający uzyskać kilkutygodniowe podkręcenie i wydłużenie rzęs bez użycia zalotki i bez potrzeby doklejania sztucznych rzęs. Dodatkowo może być wzbogacony o zabiegi pielęgnacyjne: laminację i hennę oraz preparat składający się z witamin i minerałów mający na celu odżywienie i poprawę kondycji rzęs. Laminacja nadaje rzęsom niesamowity połysk, jej zadaniem jest ochrona łuski włosa, nawilżenie i uelastycznienie. Laminacja to zabieg zamykający cały proces liftingu.

Do zabiegu zaleca się również użycie henny w celu zabarwienia rzęs, nadania im intensywnie czarnego koloru.Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty na konto ING BANK ŚLĄSKI 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!

W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.

Pamiętaj! Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

Uczestnicy szkolenia:
Osoby zainteresowane, kosmetyczki i kosmetolodzy. 

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy, praktycznej umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu stylizacji rzęs poprzez lift – podkręcenie rzęs, laminacja odżywienie, pogrubienie i nadanie połysku oraz zdrowego wyglądu rzęsom.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: anatomii i budowy włosa, co to jest keratyna i melanina oraz jak wpływa na włosy, zasad higieny pracy i BHP, sposobu przygotowania do zabiegu – przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłaniach w tym alergii oraz zaleceń po zabiegowych. Zdobycie wiedzy na temat produktów i narzędzi do laminacji i liftingu rzęs oraz technik wykonania zabiegu.

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności przygotowania do zabiegu, przeprowadzenia wywiadu, wypełnienia formularzy świadomej zgody i Rodo oraz wykonywania zabiegu laminacji oraz liftu rzęs, stosowania prawidłowej techniki aplikowania wszystkich produktów w odpowiedniej kolejności z naciskiem na czas pozostawania produktów na rzęsach co jest kluczowe do prawidłowego wykonania zabiegu.

 

OBSZARY ZABIEGOWE: oczy/rzęsy

Część Teoretyczna:

 1. Anatomia i fizjologia włosa rzęs
 2. Podkręcenie i farbowanie włosa henną
 3. Zasady higieny pracy oraz BHP
 4. Ergonomia i wyposażenie stanowiska pracy
 5. Dokumentacja zabiegowa – wywiad z klientem, formularz świadomej zgody i Rodo
 6. Etapy przygotowania do zabiegu – cele i etapy zabiegu laminacji i liftu rzęs
 7. Wskazania i przeciwskazania do zabiegu, zalecenia po zabiegowe oraz możliwe powikłania
 8. Charakterystyka preparatów (liftingujących, utrwalacjących, laminujących, henny) – ichh działanie i sposób użycia

 

Część Praktyczna – zabieg wykonywany na modelkach pod kontrolą instruktora:

 

 1. Pokaz wykonany przez instruktora.
 2. Przygotowanie do zabiegu: przygotowanie stanowiska pracy, akcesoriów zabiegowych, prepratów, przeprowadzenie wywiadu z klientką, okreslenie celu i zakresu zabiegu, wykluczenie przeciwskazań, uzyskanie wymaganych zgód i przekazanie zaleceń po zabiegowych
 3. Przygotowanie obszaru zabiegowego (demakijaż, oczyszczenie, odtłuszczenie)
 4. Wykonywanie zabiegu pod kontrolą instruktora- kontrolowanie sposobu nakładania preparatów, czasu ekspozycji, techniki wykonywania poszczególnych etapów zabiegu i posługiwanie się preparatami i akcesoriami
 5. Końcowa ocena efektu zabiegowego dokonana przez instruktora oraz zadowolenie klientki

 


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej