Aktualności

Lift Laminacja Rzęs

Lifting i laminowanie rzęs wpisuje się doskonale w obecnie panujące trendy promujące modę na tzw naturalny look, make up – no make up, moda na naturalną opaleniznę, naturalny kolor włosów, moda na naturalne szerokie brwi Efektem zabiegu liftingu, botoksu i laminowania rzęs są delikatnie podkręcone, ale naturalne rzęsy, przyciemnione, błyszczące i zdrowe.

Na czym polega lifting i laminowanie rzęs?

Lifting – podkręcenie rzęs. Laminowanie – odżywienie rzęs za pomocą keratyny, również wzmacnia rzęsy. Przed liftingiem nakłada się na rzęsy hennę, by je przyciemnić, oraz laminacja, która ma za zadanie pogrubić nasze rzęsy.

Dla kogo jest lifting i laminowanie rzęs?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które cenią naturalny wygląd, bądź wykonywany zawód im na to nie pozwala. Na laminacje przychodzą również panowie, którzy chcą pogłębić blask swojego spojrzenia. W akademii mamy coraz częściej panów zgłaszających chęć również bycia modelem podczas szkoleń.
Dodatkowo panie, które są uczulone na sztuczne rzęsy i potrzebują‚ upiększenia oka po przykrych przygodach ze sztucznymi rzęsami.

Zapraszamy na zabiegi oraz na szkolenie z Liftingu i laminacji rzęs w Akademii Expertów Urody w promocyjnej cenie 750 zł.