szkolenia

Basic Class: Microblading oraz Rysunek Techniczny Brwi

1800 zł

Czas trwania:

8 godzin (1 dzień)

Liczba uczestników:

max 3-4 osoby

lokalizacja:

Warszawa, ul. Jagiellońska 32/30

zapisz się

Wymagany zadatek 50% oraz podpisanie umowy szkoleniowej w celu rezerwacji miejsca w ciągu 3 trzech dni od zrobienia rezerwacji, chyba że termin szkolenia jest krótszy niż 7 dni, wtedy należy wpłacić całość kwoty.

Szkolenie bezpłatne dla osób zakwalifikowanych. Pomagamy wypełnić wnioski i przeprowadzamy przez całą procedurę. Sprawdź tutaj!

Zapraszamy do skorzystania z programu ratalnego MediRaty. Sprawdź tutaj!W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy, catering oraz modelki do ćwiczeń.
Po ukończeniu kursu, uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Expertów Urody w małych grupach.
Nasze szkolenia dostępne są również dla grup zorganizowanych ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.
Każda nowo nabyta umiejętność musi być regularnie wykorzystywana w praktyce po odbyciu szkolenia tak, aby stała się kompetencją do wykonywania zawodu i bycia Expertem naszej akademii.
Nasi instruktorzy są dostępni po szkoleniu aby rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości i zapytania na naszym funpage lub poprzez mail: absolwenci@akademiaexpertowurody.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu odbycia się szkolenia lub odwołania szkolenia z przyczyn od organizatora niezależnych.

 

UWAGA – Program szkolenia jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Akademii Expertów Urody i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

 

 

Uczestnicy szkolenia:
Bez ograniczeń. Wskazany wcześniej odbyty kurs wizażu, lub dobra ręka do rysunku.
Modelki:
Dostępne podczas szkolenia. Kursant może zaprosić własną modelkę. Modelki ponoszą tylko koszty preparatów.

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i praktycznej umiejętności wykonywania poprawnego zabiegu makijażu permanentnego brwi techniką microblading.

Cel z zakresu wiedzy:
Zdobycie wiedzy na temat: zasad higieny pracy, przygotowania do zabiegu w tym wywiadu z pacjentem, przeciwskazań do zabiegu i możliwych powikłań. Zapoznacie się z narzędziami do wykonywania zabiegu. Poznacie charakterystyczne cechy brwi oraz techniki ich rysunku. Dowiecie się jakie są kwestie prawne, które należy wziąć pod uwagę. Jakie są zalecenia pozabiegowe.

Cel z zakresu umiejętności:
Zdobycie praktycznej umiejętności wykonywania znieczulenia, poprawnego rysowania brwi, dobierania odpowiednich pigmentów oraz stosowania dostępnych technik do wykonywania zabiegu tak aby osiągnąć zamierzony cel – idealne brwi dopasowane do twarzy klienta i perfekcyjne kreski.
OBSZARY ZABIEGOWE: brwi.
Wykonywanie zabiegów odbywa się na skórkach szkoleniowych oraz modelkach wraz z instruktorem i samodzielnie pod okiem instruktora.

Microblading – permanentny makijaż brwi.

Zabieg microbladingu polega na rysowaniu poszczególnych włosów na
skórze. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie musisz martwić się o idealny
wizerunek każdego ranka, po zajęciach fitness czy nawet po basenie. Taki
efekt osiąga się poprzez nacięcia na skórze za pomocą specjalnego piórka
w celu utworzenia zarysu włoska. Dzięki tej technice otrzymamy efekt
cienkich włosków, które optycznie zagęszczają łuk brwiowy. Zabieg nie
trwa szczególnie długo, jest też praktycznie bezbolesny, a jego efekty
utrzymują się przez ponad rok. Szkolenia z microbladingu to świetny
pomysł na rozwinięcie swoich kwalifikacji z zakresu tworzenia makijażu
permanentnego. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub pod
podanym numerem telefonu.


Zapisz się na szkolenie już dzisiaj!

Prosimy o dokonanie 50% zadatku na nr konta 15 1050 1025 1000 0092 5117 6260


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... więcej